Weekendowe wydarzenia kulturalne i sportowe zaczynają się już w piątek o godz. 19.00 w sali Kryształowej Pałacu Książęcego, spektaklem w gwiazdorskiej obsadzie „Kłamstwo”. Na pałacowej scenie zobaczymy Izabelę Kunę,Wojciecha Malajkata, Mikołaja Roznerskiego, Adriana Kalska. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo. Reżyser spektaklu, Wojciech Malajkat powiedział: „Długo pracowaliśmy nad obsadą, ta sztuka wymaga nieprzypadkowych i wyśmienitych aktorów, którzy potrafią wydobyć niuanse zawarte w tekście, z wdziękiem rozbawić publiczność i sprawić, że paradoksalnie, kłamstwo ich czegoś nauczy”.

W sobotę 14 kwietnia zapraszamy na Wielkanocny Rajd Rowerowy do Kaplicy Bożego Grobu. Rajd wyruszy o godz. 8.30 spod kościoła Podwyższenia Krzyża w Zielonej Górze. O godz. 10.30 pielgrzymi dotrą do kościoła Marii Magdaleny w Brzeźnicy, gdzie mieszkańcy Żagania i okolic będą mogli do nich dołączyć. Wspólny wyjazd do Żagania o godz. 11.00. O 12.00 przyjazd do Żagania. Przy bramie kościoła na uczestników będzie czekał żurek wielkanocny. O 13.00 msza św. oraz błogosławieństwo i namaszczenie olejkiem nardowym przy Kaplicy Bożego Grobu.

W sobotni wieczór, od godz. 20.00 sportowych emocji dostarczy nam Gala Sportów Walki na zasadach K-1, na hali Arena. Zobaczymy gwiazdy MMA, m.in. Fabio Di Lalla z Armii Polkowice, Marcina Moskwę, czy Marcina Hołodę z Klubu Fight Hobby Legnica, a także naszych wojowników, podopiecznych Pawła MalinowskiegoKrystiana Bajerskiego, Bartosza Świątka, Patryka Kimulę i Marcin Kujdę.

W niedzielę 15 kwietnia warto wybrać się do pałacowego kina w sali Inter. O godz. 14.00 bajka (wstęp wolny – rezerwacje od 3 kwietnia pod nr tel. 68 477 64 78). O godz. 17.00 spotkanie z Piotrem Hercogiem: Mountain Challange w ramach Spotkań z Podróżnikami i Ludźmi Gór, również w sali Inter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię tutaj